Общинска администрация Ямбол Република България

Последна седмица за плащане на данъците с отстъпка

| Автор: Красимир Костов

default news image

На 30 април, петък, изтича срокът, в който всеки платил местните налози ползва пет процента отстъпка. В дните до 30 включително допълнителните гишета за плащане на местни данъци и такси в Центъра за административно обслужване ще работят в обичайното си работно време – от 8 до 18 ч. Центърът ще работи и в събота, но тогава вече срокът за ползване на петте процента отстъпка ще е изтекъл. Възможност за плащане има и по интернет на страницата mdt.yambol.bg. През настоящата кампания предприетите мерки от общината по отношение на удълженото работно време, системата за насочване потока от клиенти и допълнителните гишета, улесниха в голяма степен гражданите. Голям брой жители на Ямбол се възползваха от намалението в началото на срока за плащане на мести налози, без това да е за сметка на продължително изчакване и без да повлияе на качеството на другите услуги,.предлагани в Центъра. В най-натоварените дни през Центъра за административни услуги преминаваха по около 1000 граждани

Полезни връзки


Банери ➲